מחיים עם סוכרת לחיים בריאים: האם אפליקציית התזונה של DayTwo באמת מצליחה להחזיר את הסוכרת לאחור? סיפור אישי

כשכפיר יצחק סלם, בן 40 וקצת, קיבל את תוצאות בדיקת ה- HbA1c, הוא הבין שהצטרף למועדון הסוכרת סוג 2, ומעתה חייו הולכים להשתנות. האם יתכן שלאחר 4 חודשים עם אפליקציית התזונה המותאמת אישית של DayTwo, הוא יצא מתחום הסכנה?

"תמיד הייתי אדם בריא, אבל לימים הבנתי שאורח החיים שבחרתי לעצמי לא היה בריא, וקיימתי אותו לאורך הרבה מאוד זמן. כל נושא התזונה אצלי והאוכל אותו אכלתי הביאו אותי למשקל של 100 ק"ג, על 1.70 גובה. כששמעתי על תכנית התזונה של DayTwo דרך חבר, באפריל האחרון, החלטתי להזמין את ערכת הבדיקה הביתית כדי להתחיל תהליך של שינוי באורח החיים שלי, מבחינת ההתייחסות לאוכל. אבל אז נכנס פקטור נוסף לעניין שתפס אותי לא מוכן".

"כחלק מתהליך שליחת ערכת הבדיקה שהזמנתי הייתי צריך לבצע גם בדיקות דם ומדדים נוספים. אני חייב לציין שלא עשיתי בדיקות דם במשך כ-10 שנים, ולפני שהזמנתי את ערכת הבדיקה בכלל לא חשבתי לעשות אותן. קיבלתי את התוצאות ואז זה נפל עלי – רמת ה-HbA1c שלי עמדה על 6.8% והבנתי שאני סוכרתי סוג 2".

"קיבלתי את תוצאות הבדיקות ואז זה נפל עלי - אני סוכרתי" | כפיר בתקופה שלפני השינוי

"קיבלתי מרשם לכדורים מהרופא שלי ואז הפאניקה התחילה להניע מנועים. וכאן גם התחיל השינוי הגדול. החלטתי שלא לקחת את הכדורים אלא לשנות את החיים שלי באמצעות תזונה, הוספה של פעילות גופנית לשגרה שלי, וביצוע מדידה של רמות הסוכר בדם לפני ואחרי כל ארוחה (3-6 דקירות ביום).
לאחר מספר שבועות גם קיבלתי את תוצאות הבדיקה הביתית של DayTwo, ותוך כדי גם התחלתי לעבוד עם האפליקציה שסיפקה לי המלצות תזונה שהותאמו לי באופן אישי, על בסיס הבדיקות שעשיתי".

כמו יועץ תזונה אישי שמלווה אותך לאורך כל היום | אפליקציית DayTwo

להצטרפות לתכנית התזונה המותאמת אישית של DayTwo לחצו כאן>>

ומה היה השינוי שחווית לאחר תקופה של שימוש באפליקציה?
"תוך 4 חודשים מתחילת השימוש באפליקציה, סביב חודש יולי האחרון, רמת ה-HbA1c ירדה ל-5.6%, מה שבעצם הוציא אותי מקטגוריית "סוכרתי". לא האמנתי. תוך תקופה כל כך קצרה הצלחתי לשנות מה שהייתי בטוח שהוא "גזירה לחיים".
מעבר לכך, התוצאה הישירה של השגת רמות סוכר מאוזנות באמצעות התזונה שהותאמה לי אישית – הביאה לירידה מאסיבית במשקל – ובמהלך 4 החודשים השלתי 19 קילו מהמשקל שלי".

באתי להאבק בסוכרת ועל הדרך גם ירדתי כמעט 20 ק"ג במשקל

"אני ממשיך להשתמש באפליקציה ועובד איתה כל הזמן. חברים ומשפחה שמלווים אותי לאורך השינוי האדיר הזה יודעים בדיוק כמה תכנית התזונה הזו שינתה לי את החיים, אני ממליץ עליה בחום לכל עבר. דרכה בעצם הפכתי את הגלגל ונתתי פייט רציני לסוכרת".

כפיר הצליח לאזן את הסוכר שלו על בסיס המלצות תזונה מותאמת אישית. מוכנים גם אתם לאזן את רמות הסוכר בדם ללא קושי, ולשנות לעצמכם את החיים עם סוכרת?

דילוג לתוכן