סופרסטאר כחול לבן: עומרי כספי חוזר למכבי וחברי הסטארטאפ שלו מברכים אותו עם סרטון בהפתעה

עומרי כספי שלנו הוא לא רק כוכב כדורסל בינלאומי בתור הישראלי הראשון ב-NBA, הוא אגדה תוצרת ישראל. עכשיו, כשהוא חוזר הביתה להשיב גאווה כחול-לבן (או שמא כחול-צהוב?), הוא לא עושה זאת רק על המגרש, אלא גם מחוצה לו.

עומרי כספי וחברים עם ליהיא סגל, מנכלי"ת DayTwo ועובדיה

כספי ידוע לא רק כאתלט יוצא דופן אלא גם כאישיות החותרת לניצחון. העניין והנוכחות של כספי בעולם הסטארטאפים קיבלה ביטוי אקטיביסטי של ממש, עם כניסתו כמשקיע שתורם לפיתוח האמצעים לאורח חיים מאוזן ובריא, בדגש על המלחמה נגד התפשטות מגיפת הסוכרת.

ממש עם פתיחת עונת המשחקים, עובדי הסטארטאפ DayTwo לתזונה מותאמת אישית – בה מושקע כספי – עזבו לרגע את המעבדה והאלגוריתמים כדי להתקבץ סביב הכדור ולומר לו כמה מילים בסרטון הפתעה, רגע לפני שריקת הפתיחה.

אבל רגע – מה הקשר בין כדורסל לבין סוכרת? תופתעו, אבל המושגים הבאים הולכים להראות לכם כמה רחבה ההקבלה שבין העולמות האלו. מוכנים למשחק?

Baseline
אחרי שהסוכר עולה, הוא אמור לחזור למצב נורמלי בהדרגה. כשהוא מגיע לרמה מאוזנת, הוא בעצם חוזר לקו הבסיס, זה שלפני קפיצת הסוכר – הבייסליין, ממש כמו הקו שמסמן את גבולות המגרש.
Hey sugar
זה ידוע ששחקנים אוהבים להתגרות אחד בשני על המגרש, וסינון של קללות או קינטורים דוגמת "מה קורה מותק?" הם לא בדיוק מעוררי תאבון. עדיף לשמור על איזון גם כאן, כיאה לרוח ספורטיבית מנצחת.
Peak action
כשרמות הסוכר עולות מעלה מעלה בקצב מסחרר, השחקן המרכזי בשם 'אינסולין' נכנס לפעולת שיא. ממש כמו שאנחנו צופים במשחק כדורסל והעיניים שלנו מתרוצצות ימינה ושמאלה יחד עם תנועת השחקנים והכדור – זה המצב בו השחקנים נכנסים לפעולת שיא ונמצאים ב-טופ הפרפורמנס שלהם.
Stay balanced
כשאנחנו אוכלים מזונות שמתאימים לנו אישית אנחנו מונעים קפיצות סוכר ונשארים מאוזנים. גם אתלטים, כשהם צריכים לשמור על איזון ולהתרכז לפני המשחק הגדול, חייבים לשמור על הגוף שלהם חד ומפוקס כדי להשיג תוצאות.
Adrenaline
יצא לכם פעם לחוש את ההתרגשות שבתוך אצטדיון כדורסל? האדרנלין שבגוף שלנו הוא הורמון שמתפרץ בשעת ריגוש/לחץ וגורם בעקיפין לקפיצה ברמות הסוכר בדם.
Toilet bowl
אתם מכירים את זה טוב – הרגע הזה בו הכדור כמעט כמעט נכנס לסל וסובב סביב טבעת הסל לכמה שניות, עד שצונח לתוך הרשת, ממש כמו ב…אסלה. נשמע מוזר, אבל כשאתם עומדים לשלוח ל-DayTwo את דגימת הצואה שלכם, הימצאות באזור האסלה יכול להיות רעיון טוב…
Rebound effect
כשרמות הסוכר צונחות בדרך כלל בלילה, בבוקר הן כבר אחרי ריבאונד שמציב אותן שוב למעלה. האפקט הזה מוכר היטב במהלך המשחק, כמו כדורסל שחוזר בבום לידי הקבוצה המתחרה.
Midrange
אנשים עם סוכרת יודעים טוב מאוד כמה חשוב לשמור על רמת הסוכר בטווח הנורמלי, או קו האמצע, ממש כמו החשיבות של זריקה מקו השלוש על המגרש.
Up and down
כמו ששחקן מכדרר את הכדור תוך שהוא חומק משחקנים יריבים, כך גם רמות הסוכר קופצות ויורדות כמו כדור, כשהמטרה היא תמיד לשמור על איזון.
Pass it on!
עבודת צוות טובה היא חלק בלתי נפרד מהטבעת הכדור בסל. אם השחקנים לא יהיו ערים לחברי הקבוצה שלהם על המגרש, הם יכולים לפספס את המסירה שיכולה לעלות להם בניצחון. אותו הדבר עם התזונה המותאמת אישית – אם תעבירו לחברים סביבכם את הבשורה שזהו האלמנט שמאזן את הסוכר בדם ומוביל לאורח חיים בריא – כבר ניצחתם.
Previous
Next
אפליקציית התזונה של DayTwo "הופכת" את עולמם של הסוכרתיים | תפריט תזונה מותאמת אישית מתוך אפליקציית DayTwo

הטכנולוגיה הישראלית של חברת DayTwo כבר נמצאת בשימוש עשרות אלפים שכבר נהנים מאורח חיים בריא המושג על ידי אפליקציה לאיזון רמות הסוכר בדם וריסון מחלת הסוכרת סוג 2. 

עומרי כספי נחשף למוצר החברה לפני מספר שנים, כשחיפש דרך קונקרטית לשיפור היכולות הפיזיות שלו, כאדם וכאתלט, ונכנס בכל הכוח בשינוי התזונה שלו בהתאם לתוצאות של DayTwo. כששני סופרסטארים כאלה משתפים פעולה, אתם יודעים שמשהו גדול קורה על המגרש.

בואו גם אתם לאזן את רמות הסוכר בדם ולהשיג ניצחון של אורח חיים בריא, בלי נפילות>>

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *