×

asdasd

sad

השיטה המהפכנית שתעזור לכם להוריד במשקל – בקלות ובלי תחושת רעב!

כולנו מכירים את זה, במיוחד אחרי חודשי הבליסה בקורונה. בשניה שאנחנו מחליטים שאנחנו בדיאטה, באופן פסיכולוגי אנחנו הופכים לרעבים יותר. המלחמה במחשבה על הארוחה הבאה, התקפי הרעב שתוקפים אותנו בשעות מוזרות, והניסיון הקודם של רובנו בדיאטות שונות ומשונות גורמות לנו במקרה הטוב להוריד ולהעלות במשקל כמו “יו יו” ובמקרה הרגיל – להתייאש ולהישבר אחרי ימים ספורים. אז מה עושים? איך מתמודדים? ולמה כולם מסביבנו מצליחים היכן שאנחנו נכשלים? מסתבר שיש לזה שיטה. תמשיכו לקרוא
דיאטת דש

הסטטיסטיקה מראה שמעל 94% מהאנשים שמנסים לעשות דיאטות נכשלים בטווח הארוך ולא מצליחים לעשות את השינוי המיוחל, להוריד במשקל, לאמץ אורח חיים בריא יותר ולהיות רזים ושבעים לאורך היום. אין כמעט מי שלא אומר לעצמו אחרי סופ”ש של ארוחות משפחתיות ש…”די זהו, מראשון אני משנה את אורך החיים ונכנס למשטר אכילה” אבל כאן כנראה טמונה הבעיה. דיאטה נתפסת כמשטר. סוג של עונש שמגביל אותנו. ופסיכולוגית כשאנחנו מרגישים שאנחנו בעונש, הגוף והמוח ירצו לפצות אותנו. עובדה : כמה פעמים החלטתם להתחיל בדיאטה? כמה פעמים נכשלתם? איך עושים את זה בלי להיות רעבים? ומה ההבדל ביניכם לאנשים שכן מצליחים? הם יותר מוצלחים? או מוכשרים? ואולי אתם סתם מפונקים? תתפלאו אבל התשובה לכל השאלות הללו היא פשוטה: הכל עניין של שיטה והתאמה – וכל אחד ואחת יכולים להצליח.

 

רק כשמבינים איפה נכשלים – מצליחים!

בשנה האחרונה צצים להם טרנדים שונים ומשונים עם דיאטות שלרוב לא מגובות בתמיכה של עולם הרפואה. אז נכון שגם בעולם הדיאטות יש ויכוחים ותפיסות שונות בין האסכולות, אבל לגבי הגורמים לכישלונות, כמעט כולם מסכימים. 6 הסיבות המרכזיות לכישלון רוב הדיאטות הן:

1. הרעבה עצמית שמובילה לפיצוי ואכילה בלתי נשלטת
2. תהליך שמוגדר כעונש וסבל
3. תפריט דל ואחיד שאינו מותאם אישית
4. חוסר תמיכה רגשית וללא ליווי בתהליך
5. אי התאמה של הדיאטה לאורח החיים
6. חוסר איזון תזונתי

אם 3 או יותר מהסיבות האלו מוכרות לכם ומתסכלות אתכם, אתם לא לבד. אבל יש גם חדשות אופטימיות:

הכירו את השיטה שעוזרת למליוני אנשים בעולם לעשות שינוי אמיתי בחיים.

המשקל חשוב, ההרגשה יותר!
לעלות על המשקל ולראות שאתם שוקלים פחות – זאת הרגשה נפלאה, אבל תניחו לזה רגע. תחשבו שהייתם קמים בבוקר, אוכלים מה שאתם אוהבים, לא צריכים להתעסק בספירת קלוריות, מגיעים לעבודה או ללימודים מלאי אנרגיה ולא מסתובבים רעבים כל היום… עכשיו תחשבו על אותה שגרה במשך שנה שגם הקילוגרמים יורדים לפי הקצב שאתם מתכננים, החלפתם למלתחה חדשה בארון, אתם מרגישים בריאים וחיוניים – וכולם מסביבכם מחמיאים על איך שאתם נראים. מפתה? כמובן. אפשרי? בהחלט כן!

השיטה הבטוחה שמגיעה מעולם הרפואה

ישנן המון שיטות ודיאטות שונות ומשונות בשוק, ונכון לכתיבת שורות אלו, בטח יצוצו עוד, אבל מבין כל מה שקיים כיום בשוק הישראלי והבינלאומי, השיטה המפורסמת והמוצלחת ביותר היא כנראה שיטת Dash. השיטה אשר התחילה בעולם הרפואה במטרה להוריד לחץ דם גבוה – ומוכרת בישראל כדיאטת דש קיבלה את שמה מראשי התיבות בשפה האנגלית Dietary Approaches to Stop Hypertension.
עם חלוף השנים הוכח כי שיטה זו אפקטיבית לא רק למי שסובל מיתר לחץ דם, אלא יכולה להתאים גם לאנשים הסובלים מעודף משקל, ולראיה השיטה נבחרה בשנים האחרונות, פעם אחר פעם, על ידי מגזינים בינלאומיים נחשבים לדיאטה הטובה ביותר, בין היתר מכיוון שהיא מאפשרת לרדת במשקל בצורה מתונה, בפרק זמן קצר יחסית, מבלי לפגוע בבריאות הגוף, ומבלי להרגיש רעב.

התוצאות בין הלקוחות עשויות להשתנות ואינן מייצגות

קודם בדיקה מדעית, אחר כך טיפול הוליסטי

היופי בשיטת Dash הוא שכאן לא מתבססים על תפריטים קשיחים וספירת קלוריות מדוקדקת אלא על שילובים ומינונים נכונים בין 8 קבוצות המזון השונות. גמישות זאת מאפשרת להתאים לכל אדם בנפרד תפריט המבוסס על המאכלים ומרכיבי המזון המועדפים והאהובים עליו, להתחשב בסדר היום שלו (שעות העבודה, הרגלים שהוא מעדיף להמשיך לדבוק בהם או להפסיק), שעת ההשכמה בבוקר ושלל פעולות שהוא מבצע מדי יום. אין תפריט או מרכיב שיתאים במאת האחוזים ליותר מאדם אחד, שכן ההתאמה האישית מהותית כאן ועליה מתבססת ההצלחה בדיאטה. לדיאטה יש קווים מנחים אשר קשורים לשתייה במהלך היום, בשימוש בתבלינים או בתוספות שונות וכמובן באופן ההחלפה בין מרכיבי מזון או שעות הארוחות. כך כל אחד יכול לוודא שההנחיות מתאימות לו באופן אישי והוא יכול להתקדם ולהרגיש שעשה שינוי עמוק בהתנהלות שלו.

ליווי ותמיכה צמודים לאורך כל הדרך – עד להשגת המטרה!

כל מי שעשה אי פעם דיאטה (בקיצור כולנו) יודע שאחד הקשיים הכי גדולים בתהליך, הוא ההתמודדות העצמית עם השינוי גם ברמה הרגשית וגם ברגעים המאתגרים.
לכן בשיטת Dash יעמדו לרשותכם צוות של דיאטניות קליניות ונטורופטיות מקצועיות ומנוסות שילוו אתכם לאורך כל הדרך עד שתגיעו למשקל המיוחל – ויעזרו לכם לשמור עליו לאורך הזמן. התמיכה כוללת: שיחת ליווי שבועית בטלפון, ערוץ ווטסאפ ישיר למלווה, קבוצת פייסבוק סגורה עם אלפי חברים פעילים בניהול צוות התמיכה שעונה לעשרות שאלות ביום, אימיילים לכל השאלות ועוד. בקיצור לא תרגישו בודדים ( ורעבים ) לרגע!

כיצד זה פועל? כמה ק”ג יורדים במסגרת השיטה ותוך כמה זמן?

השיטה פשוטה. בהתחלה תעברו שיחת סקירה מעמיקה כולל אבחון מטבולי ללא כל התחייבות – ואח”כ תוכלו ליהנות ממגוון רחב של תפריטים מפורטים שיאפשרו לכם להתרחק מכל אותם מזונות מעובדים וג’אנק פוד ובאמצעותם ניתן לסגל אורח חיים בריא ותזונה נכונה לאורך זמן. כמו כן תוכלו לקבל מידע מדויק אודות המזונות המותרים וגם מזונות שמותרים באופן מצומצם, כולל מידע ספציפי על הכמות המותרת או המומלצת לכם.
אם תקפידו לאכול לפי התפריטים של שיטת Dash כנראה שתצליחו לרדת במהירות מספר קילוגרמים כבר בתחילת התהליך. קשה לומר בדיוק כמה ניתן לרזות מכיוון שהדבר הוא אינדיבידואלי ומשתנה מאדם לאדם, אך ירידה שבין 8 ל-15 קילוגרמים בחודשים הראשונים, ואף הרבה יותר לאורך זמן, היא בהחלט אפשרית!

משך הזמן שתצטרכו להתמיד בדיאטה אינו מוגבל ולמעשה, שיטת Dash הופכת די מהר לחלק מאורח החיים ואנשים אינם מעוניינים להפסיק ולשנות את התפריטים שלה, מכיוון שהם מוצאים אותם נוחים, טעימים ונכונים לגופנו.

יתרון משמעותי נוסף הוא היותה של השיטה קלה ויעילה, כזו אשר מתאימה כמעט לכל אדם ומאפשרת ירידה במשקל לא רק למי שעומד בהגדרות כאלה ואחרות.

אם בכל זאת עדיין אינכם בטוחים לגביה אנו משוכנעים כי תוכלו לשמוע אודותיה מפי אנשים שהתנסו בה בעבר. יש לא מעט חוות דעת, המלצות וביקורות חיוביות על השיטה של דיאטת דש וכמובן גם לא מעט סיפורי הצלחה.

התוצאות בין הלקוחות עשויות להשתנות ואינן מייצגות

לסיכום, לא פלא ששיטת Dash צועדת בראש סולם הדיאטות הטובות והיעילות בעולם ונבחרה ע”י המגזין היקרתי US News לדיאטה הבריאה ביותר לשנת 2020.

אז אם גם אתם עייפתם מהטרנדים המאכזבים והמתישים ואתם באמת, אבל באמת רוצים להוריד במשקל בצורה מתונה ובריאה, ומבלי לחוות רעב כדאי מאוד שתבדקו את שיטת Dash !

כל מה שאתם צריכים לעשות זה להשאיר מספר פרטים בתיבה הכחולה שבתחתית הכתבה ונציגה מטעמם תחזור אליכם ותבדוק אם השיטה מתאימה לכם – חינם וללא התחייבות. בהצלחה

כותרת

תת כותרת

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *